Amazing Race Japan 2nd edition

129,497 + 159(reviews) = 129,656

4 Likes

129,656 + 15 (reviews) = 129,671

4 Likes

129,671 + 15 = 129,686

4 Likes

129,686 + 163 = 129,849

3 Likes

129,849 + 66 (reviews) = 129,915

4 Likes

129 915 + 179 = 130 094

4 Likes

And another one makes 130095!

6 Likes

130095 + 15 reviews + 48 mins of videos = 130 158

5 Likes

130 158 + 188 reviews + 15 (3 novel pages) = 130 361

6 Likes

130,361 + 69 reviews = 130,430

5 Likes

130,430 + 87 (reviews) = 130,517

5 Likes

130517 + 18 reviews = 130535

5 Likes

130535 + 27 reviews = 130562

5 Likes

130,562 + 111 (reviews) + 8 (4 NHK Easy) = 130,681

5 Likes

130,681 + 106 (reviews) + 6 (reading practice) = 130,793

5 Likes

87 reviews + 30 min podcast + 5p memoir (25) + 40 mins of jp english subs (13)

155 + 130,793 = 130948

5 Likes

130948 + 287 (reviews) = 131235

5 Likes

131235 + 51 (reviews) = 131286

4 Likes

131286 + 151 (reviews)= 131437

4 Likes

131437 + 72 (reviews) + 15 (reading) = 131524

4 Likes